Nájdite si novú prácu. život je krátky.

Pracovné ponuky

Dobrá platená práca okolo vás
ÚDRŽBÁŘI
1 011,78 €   za mesiac
z:26/4/2024 a:15/5/2024
Náplň práce:
- místo výkonu práce okres Frýdek-Místek (více objektů v majetku firmy)
- provádění běžných oprav a údržby budov, řemeslných prací (instalatérské, elektrikářské, zámečnické, stolařské atd.)
- údržba venkovních prostor (kosení trávy, údržba zeleně, keřů atd.)
- kontrola práce dodavatelských firem a spolupráce s nimi, kontrola technologických zařízení
- stěhovac

Frydek-Mistek | Moravskoslezsky kraj | Czech Republic | Vytvorené 16. 5. 2024, 10:20:35
POMOCNÝ KUCHAŘ/KUCHAŘKA (ZamK)
A02 z:15/5/2024 (ZamK)
Požadujeme:
- znalost korejské kuchyně podmínkou z důvodu nabídky korejských pokrmů.
Výhodou:
- znalost korejského jazyka.
Kontakt emailem.

Frydek-Mistek | Moravskoslezsky kraj | Czech Republic | Vytvorené 16. 5. 2024, 10:20:33
SPRÁVCI BUDOV/ÚDRŽBÁŘI
809,42 €   za mesiac
z:15/5/2024
Správci budov se služebním bytem.
Kontakt telefonicky.

Frydek-Mistek | Moravskoslezsky kraj | Czech Republic | Vytvorené 16. 5. 2024, 10:20:32
VŠEOBECNÁ ZDRAVOTNÍ SESTRA
1 146,95 €   za mesiac
z:15/5/2024
Výhodou:
- znalost anglického jazyka.
Nabízíme:
- práci pouze na plný úvazek, 40 h týdně

- 6 týdnů dovolené, příspěvek na odborné semináře, věrnostní benefity, rehabilitace zdarma, slevy ve firemní lékárně.
Kontakt osobně po předchozí telefonické domluvě, emailem.