Nájdite si novú prácu. život je krátky.

Pracovné ponuky

Dobrá platená práca okolo vás
BALENÍ A KOMPLETACE
4,57 €   za hodinu
Pracovní pozice vyhrazena pro OZP 1.-3. stupně.
Zaměstnání na dobu určitou. Nástup možný dle dohody.
Pro kompletaci stavebních komponentů a nábytkového kování hledáme schopného, samostatného a pečlivého pracovníka. Jen ranní směna, pr. doba 7.30-14.00, případně dle domluvy, MHD 100 m.
Zaměstnanecké výhody: zvláštní prémie.
V případě zájmu zašlete životopis na dilna@kentingservice.cz nebo si telef

Ceske Budejovice | Jihocesky kraj | Czech Republic | Vytvorené 15. 4. 2024, 10:23:07
PP na dobu určitou
Pracovní pozice je vhodná pro OZP s maximálně 2. stupněm invalidity.
Odborná kvalifikace dle zákona 564/2004 Sb. o pedagogických pracovnících- magisterské vzdělání příslušného zaměření, studium pro pedagogické pracovníky. Praxe v oboru vítána.
Jedná se o učitele pracujícího i se žáky se speciálními vzdělávacími potřebami.
Zaměstnanecké výhody: příspěvek na obědy a rekreaci.
Žádo

Rudolfov | Jihocesky kraj | Czech Republic | Vytvorené 15. 4. 2024, 10:22:04
SAMOSTATNÝ KUCHAŘ/KA
1 596,09 €   za mesiac
Zaměstnanecké výhody: Ubytování a stravování, práce ve stabilní společnosti a v mladém kolektivu
V případě zájmu kontaktujte zaměstnavatele e-mailem.

Hluboka nad Vltavou | Jihocesky kraj | Czech Republic | Vytvorené 15. 4. 2024, 10:22:02
STAVEBNÍ A PROVOZNÍ ELEKTRIKÁŘ
2 424,44 €   za mesiac
V případě zájmu kontaktujte zaměstnavatele telefonicky nebo osobně.

Borovany | Jihocesky kraj | Czech Republic | Vytvorené 15. 4. 2024, 10:21:33
LEKTOR ANGLICKÉHO JAZYKA
1 010,18 €   za mesiac
zaměstnání na dobu určitou 1 rok s možností prodloužení
Požadavky: VŠ vzdělání, znalost AJ na úrovni rodilého mluvčího podmínkou.
Kontakt e-mailem.

Ceske Budejovice | Jihocesky kraj | Czech Republic | Vytvorené 15. 4. 2024, 10:21:32
KUCHAŘ/KA
1 414,26 €   za mesiac
převážně minutková jídla
Zam. výhody: strava

Tyn nad Vltavou | Jihocesky kraj | Czech Republic | Vytvorené 15. 4. 2024, 10:21:31
KUCHAŘ/KA
pouze všední dny do 15:00 hod.
převážně hotová jídla

Tyn nad Vltavou | Jihocesky kraj | Czech Republic | Vytvorené 15. 4. 2024, 10:21:30
Stavební a provozní elektrikáři
1 131,40 €   za mesiac
provádění montážních prací na VN a NN, pokládka kabelů, možnost dalšího rozvoje, po třech měsících výkonové odměny, 1x za rok roční odměny, každoroční školení, cestovní náhrady, mobilní telefon, možnost rekvalifikace

Ceske Budejovice | Jihocesky kraj | Czech Republic | Vytvorené 18. 2. 2024, 21:22:11
Pracovní náplň: člen menšího týmu údržbářů více profesí, realizace oprav a údržby areálu, různorodá práce v rámci jednoho areálu.
Zam. výhody: závodní stravování.
Kontakt: e-mailem.

Ceske Budejovice | Jihocesky kraj | Czech Republic | Vytvorené 9. 10. 2023, 4:26:13
Náplň práce: provádění údržby a oprav čerpacích zařízení a jiných točivých zařízení; práce v místě servisního střediska v areálu JE Temelín.
Podmínka: vyučení ve strojním oboru, oboru automechanik, zámečník, opravář zemědělských strojů, atd. Absolvování psychologické vyšetření pro vstup do JE Temelín, lékařská prohlídka, vstupní školení, školení pro vstup do kontrolovaného pásma, rejstřík trestů b

Tyn nad Vltavou | Jihocesky kraj | Czech Republic | Vytvorené 7. 9. 2023, 4:26:24