Najděte si novou práci. život je krátký.

Pracovní místa

Dobrá placená práce kolem vás
školní psycholog/žka
1 057,35 €   za měsíc
Podmínkou přijetí na tuto pozici je splnění kvalifikačních předpokladů podle zákona č.563/2004 Sb. Standardní činnosti školního psychologa jsou uvedeny v příloze vyhlášky č. 72/2005 Sb. Pozice je hrazena v rámci projektu OP JAK z EU (tzv. šablony pro ZŠ). Zájemci o místo podají žádost se stručným životopisem na e-mail: podatelna@zsmkstr.cz nebo na poštovní adresu: Příční 1365, Strážnice 696 62. Ko

Straznice | Jihomoravsky kraj | Czech Republic | Vytvořeno 9. 5. 2024 8:25:01
Hledáme vyučující/ho anglického jazyka od školního roku 2024/2025, výše úvazku dle domluvy. Aprobace anglický jazyk v kombinaci s psychologií nebo ruským jazykem výhodou.
Možnost i zkráceného úvazku dle domluvy.
Zaměstnanecké výhody:
Nadstandardní kolegiální podpora, profesní růst, zaškolení uvádějícím učitelem, školní stravování, příspěvek FKSP, pracovní notebook, osobní ohodnocení, mimořádné o

Plzen | Plzensky kraj | Czech Republic | Vytvořeno 6. 5. 2024 20:20:44
PP na dobu určitou
Pracovní pozice je vhodná pro OZP s maximálně 2. stupněm invalidity.
Odborná kvalifikace dle zákona 564/2004 Sb. o pedagogických pracovnících- magisterské vzdělání příslušného zaměření, studium pro pedagogické pracovníky. Praxe v oboru vítána.
Jedná se o učitele pracujícího i se žáky se speciálními vzdělávacími potřebami.
Zaměstnanecké výhody: příspěvek na obědy a rekreaci.
Žádo

Rudolfov | Jihocesky kraj | Czech Republic | Vytvořeno 15. 4. 2024 10:22:04
LEKTOR ANGLICKÉHO JAZYKA
1 008,92 €   za měsíc
zaměstnání na dobu určitou 1 rok s možností prodloužení
Požadavky: VŠ vzdělání, znalost AJ na úrovni rodilého mluvčího podmínkou.
Kontakt e-mailem.

Ceske Budejovice | Jihocesky kraj | Czech Republic | Vytvořeno 15. 4. 2024 10:21:32
Hledáme lektora/lektorku pro školení zaměřené na montéry vzduchotechniky (topení, voda, chlazení, vzduchotechnika, izolace, klapky).

Termíny budou upřesněny.

Odpovídající praxe podmínkou.

V případě zájmu pošlete, prosím, životopis na hr@vzdelavanimetis.eu Do předmětu e-mailu uveďte " VT -Jihlava".

Jihlava | Kraj Vysocina | Czech Republic | Vytvořeno 18. 3. 2024 21:21:40
učitel 2.stupně-rodilý mluvčí
1 324,51 €   za měsíc
-první kontakt: Jiřina Sochorová, jirina.sochorova@zszb.cz
-zaměstnanecké výhody: FKSP benefity

Rez | Stredocesky kraj | Czech Republic | Vytvořeno 24. 2. 2024 9:24:04
Učitel/ka autoškoly
1 412,49 €   za měsíc
Nástup dle dohody.
Náplň práce: teoretická výuka a praktický výcvik v autoškole.
Požadujeme profesní osvědčení učitele autoškoly dle zákona č. 247/2000 Sb.
Nabízíme možnost práce na zkrácený úvazek nebo DPČ.
Osobní příplatek, příspěvek na stravování, příspěvek na penzijní připojištění.
Uchazeči se mohou přihlásit do 30.06.2024.
KONTAKT: telefonicky nebo e-mailem

Ceska Trebova | Pardubicky kraj | Czech Republic | Vytvořeno 20. 1. 2024 13:21:41
Učitel/ka odborného výcviku - elektro
1 291,42 €   za měsíc
Náplň práce: odborný výcvik elektro oborů.
Požadujeme vzdělání v oboru elektro.
Požadujeme odbornou způsobilost v elektrotechnice.
Pedagogické vzdělání výhodou.
Zaměstnanecké výhody: osobní příplatek, příspěvek na stravování, příspěvek na penzijní připojištění.
KONTAKT: telefonicky 7.30 - 15.30 nebo e-mailem

Ceska Trebova | Pardubicky kraj | Czech Republic | Vytvořeno 20. 1. 2024 13:21:40