Antonio Banderas Seduction in Black toaletní voda pro muže 100 ml

Manufacturer Antonio Banderas
Toaletní voda Seduction in Black od značky Antonio Banderas byla vytvořená výhradně pro muže. Toto balení obsahuje 100 ml vámi vybrané vůně.

Cheapest product

$16.40 | Vivantis.cz | In stock

Verified shops

Available in

Similar products in category

Similar products in category

What shops say

Vivantis.cz
Seduction In Black je sofistikovaná, přesto ale velmi přirozená vůně, určená modernímu a elegantnímu muži. Muži, který si je jistý sám sebou a milostné partie rozehrává z velké části sám, část však nechává na osudu a spontánnosti. Linie flakonu, vyrobeného z tmavého kouřového skla, kombinují průzračné a hladké stěny s krystalickým dnem. Minimalistické černé víčko s vyrytým logem Antonio Banderas, na svém vrcholu, dokresluje celý design, z něhož sálá mužnost a modernost. Krabička navazuje na čisté linie flakonu a je stejnou měrou moderní a elegantní. Z mužného černého podkladu vystupuje vkusné stříbrné logo Seduction In Black.

Parfemy-elnino.cz
Antonio Banderas Seduction in Black Toaletní voda pro muže 100 ml

AreaTrend
Black Seduction is a dark and zesty fragrance for man. This Eau De Toillte is recommended to be worn during the spring, fall or winter. The main notes of this seductive fragrance are fresh spicy, aromatic, and fruity. The top opens with blackcurrant and bergamot. The heart notes heat things up with nutmeg, cardamom, and coriander. The base notes close things out with musk, Virginia cedar, amber and tonka bean.

Notino
Antonio Banderas Black Seduction, 100 ml, Toaletní vody pro muže, Toaletní voda Antonio Banderas Black Seduction je výrazně mužná vůně, která vám dodá na sebevědomí v jakoukoliv denní dobu.aromatická vůněpro elegantního mužena večerní nošení a speciální příležitosti

Notino.sk
Antonio Banderas Black Seduction, 100 ml, Toaletná voda pre mužov, Toaletná voda Antonio Banderas Black Seduction je výrazne mužná vôňa, ktorá vám pozdvihne sebavedomie v akúkoľvek dennú hodinu.aromatická vôňapre elegantného mužana večerné nosenie a špeciálne príležitosti

Brasty.sk
Toaletná voda Seduction in Black od značky Antonio Banderas bola vytvorená výlučne pre mužov. Toto balenie obsahuje 100 ml vami vybraté vône.

Brasty.cz
Toaletní voda Seduction in Black od značky Antonio Banderas byla vytvořená výhradně pro muže. Toto balení obsahuje 100 ml vámi vybrané vůně.

matching articles

Dražší voda pro 165 tisíc lidí. O více než čtyři procenta
iPad Pro gets $100 discount, hits lowest price during Black Friday week
Wicked! Wacom Intuos Pro now $100 off as Black Friday deals continue
Standard ML in 2020
Italská mafie podváděla s dotacemi pro zemědělce, jednoho muže zatkli v Česku
Soud potvrdil podmínku pro muže, který na Facebooku posílal prvňáky do plynu
Antonio Brown Interested In Seahawks Deal - profootballrumors.com
Apple AirPods drop to $100 in early Black Friday sales
Apple Scholars in AI/ML
Apple MacBook Pro (M1, 2020) Black Friday deal saves you $100 on the year's hottest laptop